1.FONDÜ MENÜ JÓTÉKONYSÁGI JÉGKORONG KUPA, BAJA 2024.02.17

1.FONDÜ MENÜ JÓTÉKONYSÁGI JÉGKORONG KUPA

08:00 CSAPATOK ÉRKEZÉSE ÖLTÖZŐK ELFOGLALÁSA
 09:00 - 09:20 1. MÉRKŐZÉS SZEKSZÁRDI JÉGMADARAK  BAJAI HARCSÁK  0-2
09:25 - 09:45 2. MÉRKŐZÉS SZEKSZÁRDI JÉGMADARAK  BAJAI HARCSÁK  1-0
ROLBA
10:00 - 10:20 1. MÉRKŐZÉS HC KALOCSA HK SPARTAK 1-3
10:25 - 10:45 2. MÉRKŐZÉS HC KALOCSA HK SPARTAK 0-4
ROLBA
11:00 MEGNYITÓ: KOVÁCS ZOLTÁN AZ MJSZ ALELNÖKE ÉS FERENCZI GELLÉRT A BALU -SE ELNÖKE
14:40 - 15:00 2. MÉRKŐZÉS BAJAI HARCSÁK HK SPARTAK 0-1
15:10 - 15:25 SKILL VERSENY 1 KÖR KORCSOLYÁZÁS ( MINDEN CSAPATBÓL 2 JÁTÉKOS )
15:30 - 15:50 SKILL VERSENY PONTOSSÁGI LÖVÉS    ( MINDEN CSAPATBÓL 1 JÁTÉKOS 5 KORONG)
ROLBA
16:10 - 17:10 BRONZ MÉRKŐZÉS  ALAPSZAKASZ 3.-4. ELLEN SZEKSZÁRDI JÉGMADARAK HC KALOCSA 2-0
ROLBA
17:30 - 18:30 DÖNTŐ MÉRKŐZÉS ALAPSZAKASZ  1-2. ELLEN BAJAI HARCSÁK HK SPARTAK 5-0
18:40 - 19:00

EREDMÉNYHIRDETÉS, ZÁRÓ CEREMÓNIA, DÍJAK ÁTADÁSA, FOTÓK

EREDMÉNY SZÁMÍTÁS, PONTRENDSZER:

A mérkőzések egymás ellen 2 félidőből állnak , de a 2 félidő 1-1 külön mérkőzés.

A győzelem 2 pont , a döntetlen 1 pont a vereség 0 pont

Az alapszakaszban ha pontegyenlőség van 2 csapat között , akkor először az egymás elleni eredmények döntenek , ha az sem , akkor az egymás elleni gólarány  gólarány , ha az sem , akkor a több lőtt gól.

A bronz mérkőzést az alapszakasz 3.-4. helyen végzett csapat vívja egymással.

A döntőt értelemszerűen az alapszakasz első két helyezettje fogja játszani.

A döntő és a bronz meccs 2x 20 perc de ott már 1 mérkőzés a két félidő ha döntetlen van , akkor azonnal 3-3 büntető dönt a mérkőzésről , ha az sem , akkor egyesével felváltva addig , amíg el nem dől.

A nap folyamán egész nap a büfé üzemel illetve a parkolóban a sátras részen gulyás parti lesz amivel a jótékonysági bevételhez lehet hozzájárulni egy-egy adag elfogyasztásával.

Az oldal bejegyzéseiben szereplő szövegek, kép-, hang- és videóanyagok változtatás nélkül, a forrás megjelölésével szabadon terjeszthetőek, bármiféle módosításukhoz a Balu-T SE írásos beleegyezése szükséges. Az olvasói hozzászólások nem feltétlenül tükrözik cégünk véleményét, azokért semmiféle felelősséget nem vállalunk!

©2018 Balu-T SE | Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. | 6500 Baja, Szentháromság tér 6.